Referencie

Príjemná atmosféra na hodinách, zaujímavé rozhovory, vysoká odbornosť vyučujúcej, prvotriedna príprava na akýkoľvek druh jazykovej skúšky, odporúčam!

Monika Kovácsová

5


Zdroj: Facebook

So službami jazykovej školy ORIGO som nadmieru spokojná. Žiadne stresy, žiadne biflovanie. Štýl a metodika výučby umožňuje nielen rozšírenie slovnej zásoby, ale aj progres v gramatike ako i v komunikácii v cudzom jazyku.

Éva Szabó

5


Zdroj: Facebook

Kto sa chce opravdu naučiť po anglicky tak táto je úplne najlepšia jazyková škola na to. Ja som k Emese chodila vyše 7 rokov a som vďačná že nezvolila som inú. Pripravila ma na 2 jazykové skúšky a obidve som zvládla bez problémov a ani doteraz nemám problémy s komunikáciou, ani s rodenými Angličanmi. Odporúčam na 100%!

Réka Válent

5


Zdroj: Facebook

Odporúčam jazykovú školu všetkými desiatimi, profesionálny prístup, príjemné prostredie, skvelá atmosféra na hodinách s vyučujúcim. Teším sa na každú hodinu... bolo to správne rozhodnutie. Ďakujem, Emese Mészáros.

Margareta Krásna

5


Zdroj: Facebook

Keby som mala opísať jazykovú školu jedným slovom, zvolila by som slovo SPOKOJNOSŤ. Top príprava (nie len) na jazykové skúšky v skupinkách, kde je každý na rovnakej úrovni. Rozvýjanie komunikácii, preštudovanie gramatiky sú prioritami jazykovej školy.

Rita Nagy

5


Zdroj: Facebook

Najlepšia jazyková škola!

Emese Boros

5


Zdroj: Facebook

Efektívne využitie vyučovacích hodín, široká škála prebratých tém kombinácia písania, čítania a rozhovorov, žiadne monotónne lekcie príprava na jazykovú skúšku na jednotku.

Kiss Papp Tímea

5


Zdroj: Facebook

The absolute best place to learn English.

Natalia Patócs

5


Zdroj: Facebook

I have learned so much in my classes at ORIGO, Emese Mészáros is an excellent teacher. She provides a supportive learning environment. She prepared me for a language exam, which I have passed successfully. I’m thrilled to have found her class! I highly recommend it to everyone.

Vanessza Mikula

5


Zdroj: Facebook

The best place to learn English! Friendly and good atmosphere for studying and our teacher helped us improve our language skills in the best way. I am thankful for everything and I recommend the language school to everyone!

Katona Zsófia

5


Zdroj: Facebook

I highly recommend this school. It was the best decision I have ever made!

Karolína Poluchová

5


Zdroj: Facebook

I just can't think of a better place to learn English. The lessons are effective and at the same time fun and exciting. If you want to be better, and improve your grammar, vocabulary and language skills, this is the best place for you.

Vivi Hegedűs

5


Zdroj: Facebook

The best place to learn English effectively and consistently!

Forró Tamara

5


Zdroj: Facebook

I highly recommend this language school. The lessons are effective and fun.

Karolína Katonová

5


Zdroj: Facebook

I recommend this place. Emese is a professional.

Norbi Czanik

5


Zdroj: Facebook

If you want to be better and improve your language skills, this is the best place for you. The lessons are effective and at the same time fun.

Lilla Varga

5


Zdroj: Facebook

Több nyelviskolában megfordultam már, így van összehasonlítási alapom. Az ORIGO-t ajánlom a leginkább! A tanár kedves, szakmailag rendkívül felkészült és jó minőségű oktatást kínál. Csak ajánlani tudom!

Judit Renczes

5


Zdroj: Facebook

Csak ajánlani tudom!! Hatékony nyelvtanfolyam egy szuper tanár társaságában! Köszönöm

Estera Takácsová

5


Zdroj: Facebook

Aki nyelvvizsgázni szeretne (és komolyan is gondolja), annak csak ajánlani tudom! Intenzív, de alapos felkészülés, ami után szinte lehetetlen, hogy ne sikerüljön.

Gábor Kulcsár

5


Zdroj: Facebook

Az órák érdekesek, szórakoztatóak, én itt tanultam meg a legtöbbet Simply the best.

Anikó Molnári

5


Zdroj: Facebook

Všetkých 6 mojich detí navštevovalo túto jazykovú školu v Galante. Angličtina je aktuálne potrebná vo všetkých sférach života a cieľom je hlavne to, aby tento jazyk študenti obľúbili a nastavili sa na jeho stále učenie. V tejto jazykovej škole je dieťa privedené k veľmi aktívnej participácii na procese vyučovania, čo ho predurčuje na veľmi kvalitné výsledky. Vyučovanie je didakticky a pedagogicky na veľmi vysokej profesionálnej úrovni.

Zsolt Boros

5


Zdroj: Google

Najlepšia jazyková škola akú som doteraz navštevovala, môžem len odporúčať.

Veronika Čandal

5


Zdroj: Google

Vrelo odporúčam jazykovú školu Origo! Maximálna spokojnosť! Dostanete dôkladnú prípravu na maturitné skúšky z anglického jazyka B2, aj na jazykovú skúšku C1! Priebežné osvojenie jednotlivých jazykových zručností pre školákov a študentov! Jednoducho najlepšia jazyková škola pre nás!

Mgr. Andrea Mikula

5


Zdroj: Google

Flexibilný rozvrh, individuálne online hodiny. Veľmi som sa zlepšil v komunikácii a v gramatike. Výučbu v jazykovej škole môžem odporúčať.

Peter Varga

5


Zdroj: Google

Musím povedať, som veľmi spokovná s Origo jazykovou školou, pani Emese Mészáros je výborná učiteľka ! Páči sa mi jej metodika výučby a profesionálny prístup, okrem toho je velmi príjemná a ochotná osoba. Každému odporúčam túto školu!!!

Martina Poláková

5


Zdroj: Google

Jazykovú školu mi odporučili,a som veľmi spokojná.... Emese robí svoju prácu profesionálne... každému odporúčam...

Nikol Divičanová

5


Zdroj: Google

Emese Mészáros je vynikajúci učiteľ. Poskytuje podporujúce vzdelávacie prostredie. Pripravuje môjho syna na jazykovú skúšku. Som nadšená, že sme našli jej triedu! Vrelo odporúčam všetkým.

Krisztina Takacs

5


Zdroj: Google

Veľmi rada chodím do tejto jazykovej školy. Pani učiteľka je veľmi milá a nápomocná. Mám len dobré skúsenosti.

Rita Mária Horváth

5


Zdroj: Google

Odporúčam. Som veľmi spokojný. Online vyučovanie je flexibilné a pohodlné.

Gabriel Varga

5


Zdroj: Google

Sledujte nás

Facebook icon    Instagram icon